آخرین وضعیت سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
گفته می شود که تاکنون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی براساس لیست دریافتی از وزارت کشور سه مرحله سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی را واریز کرده است.
به نقل از تسنیم، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در این زمینه اظهار کرد: «از نظر وزارت نفت تمامی سهمیه‌های در نظر گرفته شده واریز شده است وزارت کشور لیستی را برای ما ارسال کرده و ما براساس این لیست در سه نوبت تمامی سهمیه ها را پرداخت کردیم.»
گفته می شود در طی مدت اخیر تعدادی از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی اعلام کرده اند که یک یا چند مرحله از سهمیه سوخت خود را دریافت نکرده اند.
شهرام رضایی در این خصوص نیز گفت: «ما در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، امکان تشخیص این را نداریم که این اطلاعات مربوط به چه خودرویی است و به این مسئله که برای چه خودرویی باید پرداخت شود یا نشود، ورود نمی‌کنیم و اگر کسی در تاکسی‌های اینترنتی فعالیت دارد و سهمیه خود را نگرفته است، باید این موضوع را از شرکت‌های اینترنتی خودشان پیگیری کنند و شرکت‌های اینترنتی هم از وزارت کشور پیگیری می‌کنند.»

نظرات
 
 
 
مرد آذری 1398/10/29
سلام. برای من که شغلم فقط همینه از دی ماه اعتبار واریز نشده متاسفانه.بد وضعی گرفتار شده ایم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران