تولید محدود محصولات رنو در سایپا و پارس خودرو آغاز شد

با پیگیری های انجام شده توسط گروه خودروسازی سایپا و همچنین شرکت پارس خودرو، محموله قطعات باقی مانده رنو از گمرکات کشور ترخیص شده است و با انجام این کار، حال شرکت پارس خودرو می تواند به طور محدود اقدام به تولید تقریبا 3 هزار دستگاه از محصولات خانواده رنو کند و به تعهدات باقی مانده خود پاسخ دهد.
با ترخیص قطعات باقی مانده قبلی از محصولات رنو که در گمرکات کشور مانده بود، حال امکان تولید تقریبا 3 هزار دستگاه از محصولات رنو ساندرو و همچنین خودروی پارس تندر برای "پارس خودرو" فراهم شده است و به ترتیب زمانی ثبت نام، این شرکت اقدام به تکمیل تعهدات خود خواهد کرد. لازم به ذکر است که شرکت پارس خودرو با همکاری برخی از قطعه سازان داخلی موفق به بومی سازی برخی از قطعات این خودرو شده و مابقی قطعات ناقص خودرو نیز طی روزهای گذشته از گمرکات کشور ترخیص شده است تا حالا امکان تولید محدود خودروهای رنو فراهم شود و به ترتیب اولویت ثبت نام، در اختیار مشتریان قبلی محصولات ذکر شده قرار گیرد.
نظرات
 
 
 
ح. 1398/11/8
باید به قیمت قبل از گرانی بفروشن چون قطعات به قیمت ارز قبلی در گمرک مانده بود
علی 1398/11/9
این قطعات باید زودتر از اینها در سال ۹۷ ترخیص می شد حالا چرا نشده مدیران سایپا بهتر میدونم و بعدشم این حواله دارانی که مونده و تبدیل میدن فقط خودروی ثبت نامی خودشان را میخواهند بهتر است سایپا اقدام به تخلفات مجدد نکند و با مشتریانش رو راست باشد اکثرا هم از دست پارس خودرو شکایت کرده اند و راهی جز تحویل خودرو به مشتریان نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران