فروش فوری اعتباری کوئیک R از ساعت 10 صبح امروز + جدول

گروه خودروسازی سایپا به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی خود، از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه 7 بهمن ماه شرایط فروش فوری اعتباری "سایپا کوئیک R" را صرفا به صورت اینترنتی آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
باتوجه به اعلام گروه خودروسازی سایپا، خودروی کوئیک R با قیمت مصوب 68 میلیون و 326 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و نحوه بازپرداخت اقساط آن در قالب 3 چک چهارماهه خواهد بود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید. لازم به ذکر است که طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده و یا در این مدت زمان خودرو تحویل گرفته اند، قادر به ثبت نام در این بخشنامه نبوده و هرگونه ثبت نامی که با این بخشنامه مغایرت داشته باشد، به صورت یکطرفه از سوی گروه خودروسازی سایپا باطل خواهد شد.

فروش فوری اعتباری کوئیک R

فروش فوری اعتباری کوئیک R

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/11/7
زرت ، همین مونده پول بدی این ضایع رو بخری

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران