واکنش پارس خودرو در خصوص تحویل خودروهای صفرکیلومتر رنو ساندرو در روزهای اخیر

تحویل تعداد محدود ساندرو تولید شده به مشتریان بر اساس عدالت، رعایت حق هر مشتری و اولویتِ ثبت‌نام است/ آگهی فروش خودروهای صفر ساندرو در سایت‌های اینترنتی مربوط به مشتریان است نه خودروساز/ نهادهای نظارتی بر عملیات تحویل خودروها نظارت دقیق دارند

تمامی فرآیند تحویل تعداد محدود خودرو ساندرو، پارس تندر و ... به مشتریان بر اساس عدالت، رعایت حق هر مشتری و اولویتِ ثبت‌نام و تحت نظارت دقیق سازمان‌های نظارتی صورت می‌پذیرد و به هیچ عنوان ادعاهای مطرح شده مبنی بر تحویل زودتر از موعد یا خارج از اولویت زمانی به برخی مشتریان صحت ندارد.
به گزارش روابط عمومی پارس خودرو , شرکت پارس خودرو ادعای مطرح شده توسط برخی در فضای مجازی، مبنی بر فروش خودروهای ساندرو و ... در سایت‌های اینترنتی توسط این شرکت را تکذیب و اعلام کرد این آگهی‌ها متعلق به مشتریانی است که خودروهای خود را پیش‌تر و بر اساس اولویت موعد قرارداد دریافت کرده‌اند و احتمالاً به جای استفاده از خودرو، قصد فروش آن را دارند.
ضمن اینکه این خودروها با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته در ترخیص قطعات باقی مانده در گمرک و به صورت محدود در زمان تحریم‌های کنونی تولید و تحت نظارت دستگاه‌های نظارتی بر اساس اولویت ثبت‌نام به مشتریان تحویل داده شده است.
پارس خودرو در ادامه یادآور شده است که پیش از این هم به طور شفاف و در خبری رسمی اعلام شده، بعد از ترخیص قطعات باقی مانده در گمرک، امکان تولید تعداد محدودی از خودروهای گروه رنو فراهم شده است و این خودروها بعد از تولید، با نظارت دقیق نهادهای نظارتی به ترتیب اولویت ثبت‌نام تحویل مشتریان محترم خواهد شد.
گفتنی است با توجه به بررسی های صورت گرفته انتشار این‌گونه شایعات و فضاسازی‌های رسانه‌ای اخیر توسط تعدادی افراد خاص صورت گرفته که درخواست‌های مکرری برای تحویل خارج از روال عادلانه و پیش از موعد خودروی خود داشته‌اند.
گفتنی است تمامی اطلاعات مربوط به میزان تولید و فروش سایپا و پارس خودرو به عنوان شرکت‌های تحت نظارت بورس، مانند همیشه در سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار کشور (کدال) برای تمامی افراد قابل دسترسی و مشاهده است.
شرکت پارس خودرو مجدداً از تمامی مشتریان گرانقدر بابت تاخیر ناخواسته در تحویل خودروهای ثبت‌نامی عذرخواهی کرده و به ویژه به مشتریان محترم و صبور گروه رنو و برلیانس اعلام می‌کند که در تلاش است با استمرار طرح‌های مناسب برای تبدیل خودروهای برند مشترک با شرکای خارجی تا حد امکان موجبات رضایت این عزیزان را فراهم کند.

منبع: سایپا نیوز
نظرات
 
 
 
Moein 1398/11/19
راست ميگن اینترنتی نفروختن..دادن به کسانی که اولویت پارتی بازیشون بودن
عادل 1398/11/19
سایپای دزد و رانت خوار جلب رضایت مشتریان فقط تبدیل به قیمت قدیم می باشدنه تبدیل به قیمت روز.
حسن انفرادی 1398/11/20
اقا مدیر پارس خودرو بیش ار یک سال ونیم پیش خودروی من دچار مشکل از جهت برف پاکن قرار گرفت به نمایندگی مربوطه مراجعه و دو با هر شش ماه پرونده تشکیل دادم ولی هرگز به قطعه خود نرسیدم چطور ماشین به ملت میدین که پشتیبانی قطعه ندارین امیدوارم یکی به من جواب قانع کننده بده انشاالله....
فریدون سهرابی 1398/11/20
همش وعده همش وعید؟؟؟ یکسال نیم است برلیانس ثبت نام کردیم همش وعده میدن ردیغ از عمل ؟؟؟؟؟
محمد 1398/11/20
سلام
بنظرم باید قوه قضاییه وارد این میدون هم بشه تا حق خوری نشه
مثل قبلی ها
محمد 1399/8/9
اینجور وقتها میگن : تو که راست میگی.... ولی ی سری بزن به قله دماوند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران