پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه دهه فجر از روز چهارشنبه 23 بهمن ماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 23 بهمن ماه تا زمان تکمیل ظرفیت، پنج محصولات خود را در قالب طرح "پیش فروش" و با موعد تحویل مختلف در اختیار مشتریان قرار خواهد داد که برای تمامی آنان سود مشارکت 15 درصد یکسان و همچنین سود انصراف 12 درصد یکسان در نظر گرفته شده است.
در این طرح فروش که جزییات آن در جدول زیر آمده است، گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام محصولاتی همچون "ساینا دنده ای"، "ساینا آپشنال"، "کوییک دنده ای"، "کوییک R" و همچنین خودروی "سایپا 151 آپشنال" را فراهم خواهد کرد که موعد تحویل آنان از مهرماه لغایت دی ماه سال 99 تعیین شده است.

پیش فروش 5 محصول سایپا از روز چهارشنبه 23 بهمن ماه

پیش فروش 5 محصول سایپا از روز چهارشنبه 23 بهمن ماه


نظرات
 
 
 
علی 1398/11/22
چون قبمت تمام شده رو اعلام نکرده نوعی کلاهبرداریه . شما پول بدی یکسال انتظار بکشی شاید موعد تحویل بگه ۲۰۰ میلیون و خریدار با ۶۰ میلیون الان بتونه یه خودرو کامل بخره . و به خاطر اینکه سایپا غش در معامله میکنه و مشتری فک میکنه قیمت پیش پرداخت در واقع قیمت اکنون که ۵۵ میلیون هست میتونه بخره در حالی که این غش و تدلیس در معامله در دستور کار دولت و رانت و مافیا هست ...پس نوع کلاهبرداریه ... در صورتی که سکوت کنه در تظلم وارد به مشتری شریک هستی و موجب ضمان نزد خداوندی ... و اثار بد در دنیا و اخرت رو برای خودت خریدی ....
  • احسنت 1398/11/26
    مرداد ۹۷ یه دنای صفر فروختم پنجاه میلیون، و با ۲۳م مجدد یه دنا ثبت نام کردم. بعد از ۱۸ ماه باید ۵۶ م دیگه بدم که همون صفر خودمو بهم بدن!
    ما خیلی باحالیم
سيد جعفر اميني 1398/11/22
خريدار تيگو 5 بمناسبت ايام الله ده مباركه فجر مدير سابق مجتمع رزمندگان
حسین 1398/11/22
پیش فروش ها خیلی مسخره و خنده داره.
ای مردم عقب مانده کی به عقل مراجعه میکنید؟
قاسم 1398/11/23
انگارمثلا بنز2020میخوان تولیدکنند.151ابشنال اونم بعدازده ماه دروغگوا
حمید 1398/11/23
الکی بود چیزی نزدن
مهران 1398/11/23
سلام این خبر تو سایت ایرانی کار که نبود...
ساعت 10 هم هیچ خبری تو سایت فروش نشد
خبر بدون منبع درست بوده و همچین پیش فروشی در کار نبوده
اینم شانس مایه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران