درگ مک لارن 720S و دوج چلنجر هلکت + فیلم

معنای عملکرد فوق‌العاده فنی در دو سوی اقیانوس اطلس متفاوت است. آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دید متفاوتی به خودروهای اسپرت و سوپراسپرت دارند و همین تفاوت دید موجب شده تا محصولات هر قاره متفاوت از دیگری باشد. تمامی سوپراسپرت‌های اروپایی و آمریکایی به دنبال دستیابی به قدرت خارق‌العاده و شتاب قابل توجه هستند. با این حال نحوه دسترسی به این قدرت در هر دیدگاه متفاوت است. برای به چالش کشیدن دو دیدگاه اروپایی و امریکایی، هیچ راهی بهتر از یک درگ رودررو نیست.
در یک سو دوج چلنجر هلکت قرار دارد. نمادی از یک ماسل کار آمریکایی و مجهز به پیشرانه 6.2 لیتری V8 توربوشارژر که 707 اسب‌بخار قدرت و 881 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. با این وجود نمونه‌ای که درگ حضور دارد نسخه استاندارد نیست و نمونه اصلاح شده است، که می‌تواند 900 اسب‌بخار قدرت ارایه کند.
در سوی دیگر مک لارن 720S حضور دارد. این ابر خودرو اروپایی از پیشرانه چهارلیتری با توربو دوقلو استفاده می‌کند که خروجی آن به 710 اسب‌بخار و 770 نیوتن‌متر می‌رسد. سوپراسپرت انگلیسی تنها در اگزوز تغییر داشته و به نظر نمی‌رسد نیازی به هیچ تغییری در دیگر قسمت‌های فنی داشته باشد. این دو خودرو در نوامبر 2019 یکبار دیگر باهم مسابقه داده بودند و اکنون بار دیگر این رقابت بین آن دو برگزار می‌شود.
https://www.aparat.com/v/EJY0j
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران