جدی شدن تاکسی هوایی فرودگاه امام

شرکت هواپیمایی پویا احداث ساختمان ایرتاکسی در فرودگاه امام را به منظور راه اندازی ایرتاکسی و پشتیبانی و ایجاد بستر مناسب برای توسعه هوانوردی و ارائه خدمات پروازی به اقشار مختلف جامعه و صنعت را در دستور کار خود قرار داد و با تحویل گرفتن زمینی به مساحت تقریبی 60 هزار متر مربع در محوطه فرودگاهی امام، کلید زده شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سازمان هواپیمایی کشور، شرکت هواپیمایی پویا در حال حاضر دارای شش فروند هواپیما از نوع آنتونف، امبرائر، چلنجر و ایلوشین بوده و از این تعداد دو فروند هواپیما در زمینه آمبولانس هوایی، یک فروند در زمینه اطفای حریق و یک فروند چلنجر در زمینه ایرتاکسی فعالیت می کند.
در مراسم احداث این ساختمان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویا حضور داشتند و مهدی کربلایی مدیرعامل این شهر فرودگاهی به ایراد سخنرانی پرداخت و بسط و گسترش فناوری و توسعه صنعت با توجه به توان داخلی را نزدیک ترین مسیر مقاومت، آغاز احداث ساختمان ایرتاکسی را حرکتی مثبت و لزوم حمایت از این پروژه را تا به رسیدن به سرانجام نهایی شایسته و ضروری دانست.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Mehdi 1398/12/2
خوبه همه چی برای مردم بد برای خودشون خوبه
ماشین خوب برای مردم لاکچریه برای خودشون حقشونه
این پروازا ۵۰ سال پیش لاکچری و حرام کردن پول مردم میشد
الان مردم تاکسی عادی نمیتونند سوار شند برای خودشون تاکسی هوایی زدند
خرید خانه ویلا چند هزار متری ماشین چند میلیاردی تاکسی هوایی فقط برای خودشون چیز خوبه این دنیا که چیز کثیفیه پول که چرک کف دست دنیا نگری و مادی نگری پوچ بودن این دنیا فقط برای مردم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران