همکاری فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی با وزارت صمت

مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با رضا رحمانی وزیر صمت دیدار کرد. رحمانی در این دیدار اظهار داشت: بنا داریم مجموعه تست های رانندگی خود را در نزدیکی قم ایجاد کنیم و خودروسازان می توانند از توانمندی های فدراسیون موتورسواری اتومبیلرانی استفاده کنند و امکان خوبی برای کمک به این بخش فراهم شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، وزیر صمت در ادامه بیان داشت: مرکز تست جاده ای با همکاری ایران خودرو، سایپا و موسسه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ایجاد می شود و فرصت بسیار مناسبی برای مشارکت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خواهد بود.
مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این نشست با تشکر از توجه رحمانی به مجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی کشور گفت: این فدراسیون مجموعه کاملی از متخصصان و کارشناسان زن و مرد ماهر و زبده در سطح عالی را بعنوان همکار در کنار خود دارد و می توانند دانش و توان فنی خود را در اختیار مجموعه خودروسازان کشور و افزایش ایمنی و مهارت های رانندگی در سطح کشور قرار دهند.
رحمانی در این نشست صمیمانه با قبول دعوت ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برای بازدید از امکانات و پیست های مجموعه ورزشی آزادای، گفت: حتما در برنامه ای از این امکانات دیدار خواهم کرد و امیدواریم بتوانیم به خوبی از توان متخصان ایرانی این فدراسیون، مجموعه کشور بهرمند شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران