نسخه کپی بت موبیل با قابلیت رانندگی در جاده فروخته می‌شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
کپی دقیق از روی بت موبیل با موتور جت استفاده شده در فیلم بتمن محصول ۱۹۸۹ توسط شرکت توی‌بارن به فروش می‌رسد. این خودرو مجوز رانندگی در جاده دارد و می‌توان از آن در خیابان هم استفاده کرد.
کیسی پوچ این بت موبیل را ساخته که موتور بوئینگی با توان ۴۰۰ اسب بخار دارد که از سوخت جت یا نفت سفید استفاده می‌کند. این موتور در کنار یک گیربکس چهار سرعته نیمه اتوماتیک قرار گرفته که قدرت چرخ‌های عقب را تامین می‌کند. این خودرو عملکردی شبیه موتورسیکلت Y2K متعلق به جی لنو یا خودروهای توربینی کرایسلر در گذشته دارد.
آن مسلسل‌ها هم صدای دقیقی تولید می‌کنند، اما نمی‌توان درون آن‌ها مهمات قرار داد و فقط تیرهای مشقی اکسیژن و پروپان شلیک می‌کنند. اگرچه کپی‌های دیگری از بت موبیل ۱۹۸۹ وجود دارند، اما این تنها نسخه از آن با موتور جت است که می‌توان از آن در جاده استفاده کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران