جزییات طرح تبدیل خودروهای رنو و برلیانس + جدول

گروه خودروسازی سایپا شرایط تبدیل دارندگان حواله خودروهای "برلیانس" و همچنین محصولات غیرقابل عرضه "رنو" را اعلام کرد و در این شرایط تبدیل، مشتریان خواهند توانست در صورت موافقت بجای اتومبیل های ثبت نامی خود، خودروی "کوییک R دستی با رینگ آلومینیومی" را در شرایط متنوع دریافت کنند که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید. لازم به ذکر است که این بخشنامه به صورت جداگانه برای محصولات دستی و اتوماتیک صادر شده است.

جزییات طرح تبدیل خودروهای رنو و برلیانس

جزییات طرح تبدیل خودروهای رنو و برلیانس

نظرات
 
 
 
آذری 1398/12/27
چی شد نظرات مردم را برداشتین ،شما هم مثل اینکه باورتون شده ،هیچ گوشی شنوایی تو این کشور وجود ندارد.
آذری 1398/12/27
چرا مطالب ونظرات مردم رو برداشتین،شاید به غیر خدا کسی پیدا میشد اونا را ببینه.اگه منتشر نکنید شرمنده مردم هستید
بابک 1398/12/28
تبدیل اتوماتیک به سراتو2000آپشنال با قیمت قدیم قابل قبول می باشد در غیر این صورت طبق قرارداد که انصراف هم ندارد فقط خودروی ثبت نامی خودم را می خواهم 10 سال هم تحویلش طول بکشه تبدیل نخواهم کرد.
سام 1399/1/17
بي معرفتها تبديل اين نيست تبديل يعني يك چيز به همون قيمت قبل فقط فكر سود خودتون هستين من دوساله ماشينم رو ندادين دوتا پرايدم خريده بودم قيمتش و سودش بيشتر بود واسم فردايم هست قرار نيست هميشه زنده باشيم روزي ميرسه كه بياي التماس كني نبخشمت امروزو يادت باشه حاجي
fvndh 1399/2/22
سایپا امیدوارم با خاک یکسان بشی...
مدیران سایپا منتظر باشید شماها و خانوادتون تقاص بدی خواهید داد...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران