تمدید اعتبار سهمیه های طرح ترافیک به دلیل شیوع کرونا

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عمار سعیدیانفر، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران خبر از تمدید اعتبار سهمیه های طرح ترافیک شهر تهران به دنبال شیوع ویروس همه گیر کرونا تا اردیبهشت ماه سال 99 می دهد. لازم به ذکر است که ایثارگران، جانبازان، معلولین، بیماران خاص، رانندگان آژانس‌ ها، اتومبیل کرایه، خبرنگاران و افرادی که طبق مصوبه شورای شهر تهران سهمیه‌ طرح ترافیک با ضرایب کاهشی در سال 1398 دریافت کرده ‌اند، مدت اعتبار طرح‌ ترافیک آنان تا اول اردیبهشت سال 99 خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، عمار سعیدیانفر مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی شهرداری تهران در ادامه صحبت های خود افزود که افراد مذکور از حضور و تجمع به منظور دریافت سهمیه سال آینده در ارگان‌ ها و نهادهای مربوطه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی خودداری کنند. عمار سعیدیانفر همچنین اعلام کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی کردیم با تصمیماتی که به ارگان‌ ها و نهادها ابلاغ شده است، در زمان شیوع ویروس از مراجعه حضوری شهروندان و خروج از قرنطینه‌ های خانگی به منظور دریافت سهمیه خودداری شود و در فرصت کافی و با رعایت کامل توصیه‌ های بهداشتی، تخصیص سهمیه این افراد انجام شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران