جریمه سنگین در انتظار رانندگان بی توجه به طرح زوج و فرد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس پلیس راهور استان کرمان، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا طرح ترافیکی زوج و فرد در محدوده بازار کرمان در حال اجرا است که رانندگان بی توجه به آن با جریمه سنگینی مواجه خواهند شد.
به نقل از مهر، سرهنگ یوسف نجفی در این خصوص توضیح داد: «از این پس و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بین ساعات 16 تا 20 که بیشترین ساعات تردد در محدوده میدان شهدا، خیابان میرزا رضا، خیابان تجلی و همچنین میدان توحید (ارگ قدیم) است، محدودیت ترافیکی اعمال می شود تا افراد کمتری در این محدوده‌ها خصوصاً بازار کرمان و قدمگاه حضور پیدا کنند.»
وی ادامه داد: «افرادی که به این محدودیت ترافیکی توجه نکنند به جهت ورود به محدوده ممنوعه و همچنین بی توجهی به فرمان پلیس با جریمه سنگین مواجه خواهند شد. امید می رود که تمامی شهروندان همکاری های لازم را با نیروهای پلیس کرده و در جهت حفظ سلامت خود گام بردارند.»
سرهنگ نجفی ادامه داد: «در همین راستا محدودیت هایی نیز برای مراکز تعویض پلاک استان کرمان اعمال شده است. این محدودیت ها به این صورت است که فعلاً تا پایان تعطیلات نوروز که شرایط عادی می‌شود ما تنها به خودروهایی خدمات تعویض پلاک و نقل و انتقال می‌دهیم که قبلاً وکالت تعویض پلاک دریافت کرده باشند و این وکالت تا 15 فروردین مهلت داشته باشد یا در حال اتمام است لذا به سایر افراد خدماتی ارائه نخواهد شد.»
وی در ادامه افزود: «افراد دارای وکالت نامه مهلت دار از مراجعه به مراکز تعویض پلاک خودداری کنند ضمن اینکه خودروهای فاقد پلاک هم می‌توانند به مراکز برای دریافت خدمات مراجعه کنند همچنین در این مراکز هم به دلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت طرح زوج و فرد اعمال می‌شود.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران