تویوتا به کمک آمریکا خواهد رفت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شیوع ویروس کرونا موسوم به کویید-19، ماه هاست که اقتصاد و زندگی مردم را در سراسر جهان مختل کرده است و آماری که در سطح جهانی شاهد هستیم، نشان می دهد که آمار مبتلایان به این ویروس در ایالات متحده آمریکا با سرعت بسیاری زیادی در حال رشد بوده و باعث شده تا این کشور با عبور از کشور چین، در صدر مبتلایان به این ویروس قرار گیرد و همچنان با سرعت فاصله خود را با دیگر کشورها زیاد کند.
حال باتوجه به این شرایط، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از خودروسازان داخلی و خارجی این کشور جهت ساخت ماسک های محافظتی صورت و دستگاه های تهویه مخصوص درخواست همکاری و کمک کرده است و در همین راستا، شرکت خودروسازی تویوتا پس از مرسدس بنز اعلام کرد که اولین سری از ماسک های محافظتی صورت را که با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی ساخته شده اند، طی هفته آینده به بیمارستان های چند ایالت آمریکا از جمله ایندیانا، کنتاکی، میشیگان و تگزاس ارسال خواهد کرد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی تویوتا غذارسانی به بخشی از دانش آموزان کم بضاعت و کارگران بیکار شده بدلیل شیوع ویروس کرونا موسوم به "کووید-19" را در برخی از ایالت های آمریکا قبول کرده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران