عملکرد نیسان جوک نسل جدید در تست گوزن چگونه است؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
نیسان جوک، در حال حاضر یکی از محبوب ترین خودروهای کراس اوور فعال در بازارهای جهانی و همچنین یکی از پرفرورش ترین محصولات شرکت خودروسازی "نیسان" به شمار می رود که سال گذشته نسل جدید آن رسما رونمایی شد و قرار است که با پیشرفت های بسیار زیادی در ظاهر و مشخصات فنی خود وارد بازار شود. حال امروز متخصصان km77 به ما نشان خواهند داد که نسل جدید "نیسان جوک" در تست گوزن خود تا چه اندازه می تواند خوب عمل کند که در انتهای همین خبر می توانید شاهد فیلم بررسی و عملکرد آن با زیرنویس فارسی در تست گوزن باشید.
بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌ اید و می ‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که در آن شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می ‌توانید شاهد عملکرد نسل جدید نیسان جوک در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 
احمد 1399/1/18
سلام چند وقته میبینم فیلم هایی که تو سایت میذارید رو با زیرنویس فارسی زحمت میکشید و میذراید، میخواستم ازتون تشکر کنم و بگم به این کارتون با قدرت ادامه بدید.ممنون
Red Boy 1399/1/19
ما هم تو سال 2020 باید پراید 70 میلیونی سوار شیم...
خدایا شکرت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران