چگونه در اتوبوس های دربستی شهر تهران، صندلی رزرو کنیم؟ + جدول قیمت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران صبح روز شنبه 23 فروردین ماه، از آغاز به کار اپلیکیشن رزرو صندلی اتوبوس‌ های دربستی خبر داد و به دنبال انتشار این خبر، لیست نرخ کرایه نیز برای اطلاع عموم منتشر شد. در این رابطه محمود ترفع اعلام کرد که طرح فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس‌ های خصوصی و عمومی از شنبه ۲۳ فرودین ماه اجرا شده و طرح رزرو صندلی نیز از روز شنبه آغاز شده است، ولی باید به این موضوع توجه داشت که این طرح برای اتوبوس های سرویس حمل و نقل عمومی نخواهد بود.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران همچنین اعلام کرد که این طرح برای ناوگان اتوبوسرانی نیست، بلکه یک استارتاپ با طراحی اپلیکیشن «به همراه» و در صورتی که مردم تمایلی به استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی نداشته باشند، می توانند با رزرو مینی بوس و یا اتوبوس خصوصی، به صورت دربستی مسافرت خود را با درج نقطه مبدا و مقصد انجام دهند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران همچنین اعلام کرد که در این اپلیکیشن، از اتوبوس و مینی بوس ‌های دربستی استفاده شده است که معمولا برای سرویس کارکنان ادارات بکار گرفته می شود و به هیچ عنوان این اپلیکیشن برای اتوبوس های شرکت واحد کاربرد نخواهد داشت و با رزرو صندلی این اتوبوس ها، می توان از تراکم جمعیت در سرویس حمل و نقل عمومی جلوگیری کرد، زیرا در یک اتوبوس 30 صندلی، تنها 15 صندلی آن قابل رزرو خواهد بود.
در ادامه می توانید قیمت تعیین شده برای استفاده از مینی بوس و اتوبوس های دربستی شهر تهران را در جداول زیر شاهد باشید.

جزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهران

جزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهرانجزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهران

جزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهرانجزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهران

جزییات قیمت اتوبوس و مینی بوس های دربستی شهر تهران

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران