مک لارن: کارلوس ساینز و لندو نوریس در تیم خواهند ماند

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
موضع تیم مک لارن در رابطه با ترکیب رانندگانش تغییری نکرده است، به اعتقاد مدیران مک لارن، کارلوس ساینز و لندو نوریس در تیم خواهند ماند.

در فصل ۲۰۲۰ فرمول یک، ساینز و نوریس برای دومین بار هم تیمی یکدیگر شدند اما اگر تیم مک لارن خواهان ماندگاری این دو راننده است باید در پایان فصل قرار داد جدیدی را با آنها امضاء کند.

از سوی دیگر شایعاتی وجود دارد که کارلوس جزو معدود گزینه های مد نظر فراری برای جایگزین شدن با سباستین فتل است، البته در صورتی که سباستین با تیم فراری به توافق نرسد.

اطرافیان ساینز او را برای پیوستن به تیم فراری تشویق می‌کنند، اما از سوی دیگر آندرس سیدل معتقد است کارلوس ساینز و لندو نوریس بخشی از آینده تیم مک لارن هستند.

این خبر را بخوانید.
آندرس سیدل در مصاحبه با اتو اسپرت گفت:

"موضع ما در مورد ترکیب رانندگانمان تغییری نکرده است، هدف ما این است چند مسابقه را بگذرانیم و سپس با هردو برای قرارداد جدید وارد مذاکره شویم. اما به نظر من این مورد مسئله بزرگی در داخل تیم ما نیست".

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران