آغاز فروش احتمالی سایپا شاهین طی چند هفته آینده + قیمت احتمالی

با تصمیم گروه خودروسازی سایپا، نام محصول جدید این شرکت از "رهام" به "شاهین" تغییر پیدا کرد و پس از آن تبلیغات ویدیویی این خودرو آغاز شد تا کم کم خودمان را برای فروش و عرضه آن در بازار آماده کنیم. حال طبق آخرین اطلاعات دریافتی، احتمالا طی چند هفته ‌آینده شاهد آغاز فروش این خودرو از سوی گروه خودروسازی سایپا باشیم، هرچند هنوز اطلاعات دقیقی از زمان فروش و یا قیمت تعیین شده برای آن منتشر نشده است.
پیش از این فعالان بازار خودرو نه به صورت قطع، ولی معتقد بودند که به احتمال بسیار زیاد خودروی جدید "سایپا شاهین" چیزی بین 25 تا 30 درصد گران تر از خودروی "ساینا" وارد بازار خواهد شد و این احتمال داده شد که خودروی سایپا شاهین در کارخانه با قیمتی بین 140 تا 150 میلیون تومانی ثبت نام شود، هرچند این پیش بینی برای چند هفته پیش بوده و زمانی مطرح شد که صحبتی از قیمت جدید و افزایش قیمت کارخانه ای آنان در میان نبود. حال با مطرح شدن افزایش قیمت کارخانه ای محصولات داخلی، می توانیم انتظار قیمتی بیشتر از 150 میلیون تومان را برای این خودرو داشته باشیم.

نظرات
 
 
 
کم 1399/2/15
الان قیمت اینو میزارن ۲۰۰ مردم هم حمله میکنن برا خرید
RED BOY 1399/2/15
ملت عجله کنین بدویین که این ماشین از سری جدید بی ام و هم میزون تره و آپشناشم بیشتره اونم با قیمت مفت. بدویییییین دنبال ی.و.ن.ج.ه
Ali 1399/2/15
حیف پول برای این موتور گیربکس !
Huayra 1399/2/16
کاش حالا که قرار شده بالای 150 بدن اقلا نمونه فولش رو میدادن نه این چیزی که جدیدا تو عکس های لو رفته از خط مونتاژش دیدیم که نه مانیتور داره نه رینگ داره نه داشبرد چرم مصنوعی!
محمد 1399/2/16
اسباب بازی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران