با حذف ابزار دلالان، قیمت خودرو در بازار کاهشی شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به ممنوعیت درج قیمت در سایت های اینترنتی خودرو، اعلام کرد که در روزهای اخیر که شاهد افزایش حبابی قیمت خودرو در بازار بودیم، بسیاری از مشتریان واقعی توانایی خرید خود را از دست دادند و حالا با محدودیت فعالیت دلالان و سودجویان، خوشبختانه روند نزولی خودروها آغاز شده و در چند روز اخیر کاهش حدودا 15 درصدی قیمت ها را در بازار شاهد بوده ایم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این موضوع که افزایش قیمت خودرو در بازار سودی عاید شرکت های خودروساز نکرده است، اعلام کرد که صرفا برخی واسطه گران و سودجویان مبالغ هنگفتی را از گرانی خودرو در بازار کسب کردند و برخی مشتریان هم با خرید اتومبیل در بازار ماه های اخیر، قطعا با ضرر هنگفتی مواجه خواهند شد. در حال حاضر تغییرات قیمتی بازار ناشی از محدودیت فعالیت دلالان و همچنین برنامه های افزایشی گروه صنعتی ایران خودرو در تولید و عرضه خودرو به بازار، باعث خواهد شد تا در روزهای آینده نیز روند کاهشی قیمت در بازار را شاهد باشیم و بدین ترتیب مشتریان می توانند با خیال راحت نسبت به خرید خودرو از سوی شرکت های خودروساز داخلی اقدام کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران