طرح تبدیل هاوال H2 به وانت مزدا، کاپرا و یا بسترن B30 + جدول اردیبهشت 99

شرکت بهمن موتور با انتشار بخشنامه ای جدید به نمایندگی های خود و همچنین با توجه به محدودیت آنان در تامین قطعات و تولید محصولات شرکت خودروسازی هاوال چین توسط این شرکت، چندی پیش طرح تبدیل تعهدات این خودرو به دیگر تولیدات خود را اعلام کرد و مشتریان می توانند در این طرح تبدیل بجای خودروی هاوال ثبت نامی، محصولاتی همچون وانت مزدا تک کابین و دوکابین، خودروی کاپرا و یا خودروی بسترن B30 را دریافت کنند.
به طور دقیق تر، گروه بهمن در جدیدترین طرح تبدیل تعهدات هاوال، بجای این خودرو به مشتریانش دو دستگاه خودروی وانت کارا تک کابین، دو دستگاه خودروی وانت کارا تک کابین فرمان هیدرولیک با تجهیزات داخلی، دو دستگاه وانت کارا دوکابین با فرمان هیدرولیک، دو دستگاه وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی، یک دستگاه خودروی کاپرا و یا خودروی بسترن B30 را پیشنهاد داده است که مشتریان می توانند یکی از شرایط ذکر شده را برای تبدیل خودروی غیرقابل عرضه خود انتخاب کنند. گفتنی است که این طرح تبدیل به صورت محدود، تنها تا پایان اردیبهشت ماه و یا تا زمان تکمیل ظرفیت اعتبار داشته و خودروهای تبدیلی پس از 30 روز کاری به مشتریان عرضه می شود که در جدول زیر می توانید جزییات بیشتر آن را شاهد باشید.

طرح تبدیل هاوال H2

طرح تبدیل هاوال H2

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران