شروع پیش فروش چند محصول ایران خودرو و سایپا از یکشنبه 4 خرداد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سرپرست وزارت صمت، در ایام عید سعید فکر ایران خودرو و سایپا قصد دارند 25 هزار دستگاه خودرو را به فروش برسانند.
براساس هماهنگی های به عمل آمده بین وزارت صمت و خودروسازان از این 25 هزار دستگاه خودرو 15 هزار دستگاه را ایران خودرو و 10 هزار دستگاه را گروه خودروسازی سایپا به فروش می رساند.
لازم به ذکر است پیش ثبت‌نام و به روز آوری اطلاعات از روز یکشنبه 4 خردادماه به مدت ده روز ادامه خواهد داشت و در نهایت ثبت نام قطعی از طریق سایت فروش خودروسازان به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
نکته حائز اهمیت آن است که تقدم یا تاخر ثبت‌نام هیچگونه تاثیری در فرآیند قرعه‌کشی نخواهد داشت و تحویل خودروهای ثبت نامی بر اساس قرعه‌کشی تصادفی و یا سایر ضوابطی خواهد بود که کمیته خودرو تعیین خواهد کرد.
براساس سیاست های جدید خودروسازان هیچ خریداری حق فروش وکالتی نداشته و خودروی فروخته شده نیز قابل صلح نیست.
ایران خودرو چهار محصول و سایپا هفت محصول را در این فروش ویژه شرکت خواهد داد و با نرخ قطعی به دست متقاضیان می رساند.
نظرات
 
 
 
یه مشتری 1399/3/3
سایپا اصلا اجازه ورود به سایتش رو نمیده. با اینکه قبلا تایید هویت شدم پیغام زیر رو میده:
"با توجه به تغییرات سامانه در ارتباط با تطبیق کدملی و شماره حساب متقاضیان، تا اطلاع ثانوی امکان احراز هویت از طریق سامانه وجود ندارد."

یه نفر نیست بگه این فیلمارو برا کی بازی میکنن. آخرش که معاوم میشه یه ماشینم به مشتریا نفروختن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران