طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو از چهارشنبه 7 خردادماه + قیمت مصوب

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرکت ایران خودرو در راستای ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر برای همـه متقاضـیان خودرو ، حـذف دلالان و واسطه گران از بازار خودرو و ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی خودرو، فروش فـوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود.
در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو قیمت قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر 3 ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد، ضمنا" در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت برنامه ریزی شده، مشتریان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 99/03/07 با شرایط ذیل آغاز می گردد و لغایت تاریخ 99/03/14 ادامه دارد.
مشتریان می توانند از تاریخ 99/03/04 نسبت به پیش ثبت نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند .
نکته 1 :امکان دسترسی به راهنمای جامع ثبت نام و یا تنظیم کلمه عبور،در صـفحه اول سـایت فـروش اینترنتـی در بخش اطلاعیه ها وجود دارد.
نکته 2 :شماره کارت یا حساب بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما" مـی بایسـت متعلق به شخص متقاضی باشد.
"ثبت نام فقط در منزل و از طریق سایت شرکت ایران خودرو امکان پذیر است"
*شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش فروش فوق العاده:
حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 36ماه می باشد.
به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.
حداقل سن متقاضی 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشد.
ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
مشتریانی که دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند امکان ثبت نام را ندارند.
تنظیم صلح‌نامه امکانپذیر نمی باشد.
سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو باقی می ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نمی باشد.
گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
متقاضی باید در هنگام ثبت نام شماره کارت بانکی خود را معرفی نماید و از همان کارت برای واریز وجه استفاده نماید و شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد. کد نمایندگی که در مرحله دوم ثبت نام توسط متقاضی انتخاب می گردد باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد. در این طرح متقاضی می تواند فقط در یکی از خودرو سازان (ایران خودرو و یا سایپا) ثبت نام نماید و اگر پس از پایان مهلت ثبت نام مشخص گردد که در هر دو خودرو ساز ثبت نام نموده است ثبت نام دوم ایشان کان لم یکن تلقی می گردد و وجوه واریزی مشتری مسترد می گردد. در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.
در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک طرح " سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
حامدویتو 1399/3/4
به عقب برنمی‌گردیم:| قرعه کشی برای خرید خودرو:|
مشتری خودرو 1399/3/4
در این فروش نوع ماشین ها محدود هست با توجه به اینکه در این طرح فروش فقط ۲۵۰۰۰ دستگاه خودرو فروخته می شود لطفا اطلاع رسانی بفرمایید که
۱. آیا طرح های فروش دیگری هم در ماه های آینده وجود دارد و اگر هست چند بار وله صورت تقریب در چه زمانهایی
۲. در صورت وجود طرح فروش جدید آیا دیگر انواع ماشین مثل سمند یا ۲۰۶ صندوق دار یا دنا هم فروخته میشه
امین 1399/3/4
من همه شرایط لازمو دارم و خریدار واقعی خودروهستم اما چک صیاد ندارم مگه همه قراره چک داشته باشن چرا نمیشه کل مبلغو بدم چراراهکار جایگزین نداشتن من چه کارکنم
کیا 1399/3/4
علا برکت الله
Reza 1399/3/4
ما که دسته چک نداریم چی؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران