جزئيات مراحل ثبت نام خودرو در طرح جديد فروش فوق‌العاده

مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار اطلاعيه شماره دو خود، مراحل ثبت‌نام خودرو در طرح جديد فروش فوق العاده را تشريح كرد.
براساس اين اطلاعيه مراحل ثبت‌نام براي خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش فوق العاده به شرح زير است:

۱- اگر شرايط ۱۰ گانه خريد خودرو (ذكر شده در اطلاعيه شماره يك) را داريد، ابتدا به سايت اِمتا به آدرس اينترنتي www.ecsw.ir مراجعه كنيد.

۲- با وارد كردن شماره تلفن همراه و ساير مشخصات شخصي مانند كدملي و سال تولد، كد احراز هويت براي متقاضي پيامك مي شود، دقت داشته باشيد كه شماره تلفن همراه لزوما بايد به نام فرد ثبت شده باشد.

۳- با ثبت نام در سايت اِمتا و احراز هويت (با داشتن نام كاربري و رمز عبور) امكان پيش ثبت نام در سايت فروش سايپا را پيدا خواهيد كرد.

۴- بعد از پيش ثبت نام در سايت فروش حداكثر ۱۰ روز زمان نياز است تا اطلاعات داده شده به روزآوري شود.

۵- پس از آنكه به روزآوري و صحت‌سنجي اطلاعات وارد شده انجام و شرايط متقاضي براي ثبت نام خودرو تائيد شد، امكان ثبت نام اصلي در سايت شركت هاي خودروسازي فراهم مي شود.

۶- تمام متقاضياني كه امكان خريد خودرو را پيدا كرده اند، به مدت يك هفته فرصت دارند تا با مراجعه به سايت، خودرو مورد نظر خود را انتخاب كرده و ۵۰ درصد وجه آن را واريز كنند.

۷- بعد از پايان مهلت ثبت نام، قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صمت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري برگزار مي شود و اسامي منتخبين اين قرعه‌کشي به صورت عمومي اعلام خواهد شد.

۸- برگزيدگان قرعه كشي يك هفته پس از اعلام نتايج فرصت دارند تا ۵۰ درصد باقيمانده قيمت خودرو را واريز و ثبت نام خود را كامل كنند. خودروهاي اين افراد در يك بازه (حداكثر) سه ماهه تحويل خواهد شد.

۹- مبلغ پرداختي ساير ثبت‌نام‌كنندگان (كه در قرعه كشي برنده نشده‌اند) طي يك هفته به حساب آنها برگردانده خواهد شد و اين فرصت را دارند تا در طرح‌هاي فروش بعدي ثبت نام كنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران