اگر در قرعه کشی برنده نشدیم، آیا باز هم شرایط فروشی برای ثبت نام وجود خواهد داشت؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به جزییات طرح فروش فوق العاده خودروسازان به منظور ساماندهی بازار خودرو، اعلام کرد که از این به بعد سه روش فروش خودرو در کشور خواهیم داشت که شامل "فروش فوق العاده"، "پیش فروش خودرو" با موعد تحویل 1 ساله و همچنین طرح "مشارکت در تولید" خواهد بود، اما به صورت اختصاصی، چهار مرحله دیگر فروش فوق العاده تا پایان سال خواهیم داشت که محصولات دو شرکت ایران خودرو و سایپا با موعد تحویل 3 ماهه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، مهدی صادقی نیارکی همچنین اعلام کرد که برای واقعی کردن تقاضا، در ثبت نام مشتریان یکسری محدودیت ها تعیین شده است که در این خصوص می توانیم به عدم خرید خودرو در 36 ماه گذشته توسط خودروسازان داخلی، نداشتن پلاک فعال و داشتن گواهی نامه معتبر اشاره داشت که از شرایط اصلی خرید خودرو توسط متقاضیان خواهد بود. محدودیت جدیدی که در حال حاضر وضع شده به خصوص در فروش فوق العاده، این است که نباید متقاضی خرید خودرو پلاک فعال داشته باشد و هدف اصلی این است که مصرف کنندگان واقعی وارد فرآیند فروش فوق العاده خودروسازان شوند. طبق ضوابط کمیته خودرو در طرح فروش فوق العاده، موعد تحویل خودروها سه ماهه خواهد بود.
نظرات
 
 
 
امیر 1399/3/7
متن خبر اشتباه هستش
علی باقی 1399/3/7
پس شما اگه یه ماشین قدیمیه داغون مثل یه پراید مدل 73 هم داشته باشی نمیتونی به روزش کنی چون مصرف کننده واقعی نیستی که. دلالی فقط چون یه پلاک بنامته، واقعا ک
مهدی 1399/3/7
اقا کسی خبر داره رنگ های به غیر از سفید هم قابل سفارش هست یا نه؟؟واس من هرکاری کردم غیر سفید رنگ دیگه ای نشون نمیده
علیرضا 1399/3/7
سال 90 یه پراید 3 سال کار کرده خریدم و پلاکش رو به نام خودم کردم.
چند ساله میخوام عوضش کنم که نمیشه.
واقعا نداشتن پلاک فعال از ذهن کدوم مسئول نخبه تراوش کرده؟
یعنی من که 9 ساله پلاک یه ماشین از رده خارج به نامم هست و خودروی من فرسوده شده، حق شرکت در قرعه کشی رو ندارم.
واقعا متاسفم.
  • موجی 1399/3/9
    آقا چرا بهانه میارید بزنید به نام اعضای خونواده
    کسیکه ماشین داره چرا باید باز ماشین بخره؟
    الویت اونیه که فروخته و ماشین ندارن
    وگرنه الان همه ماشین میخوان دوتا دوتا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران