راهکار جالب فدراسیون جهانی برای جلوگیری از بروز تخلف توسط تیم‌های فرمول یک

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده
فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) برای نظارت بهتر بر اجرای قوانین و عدم بروز تخلف توسط تیم‌ها، خطوط تلفنی در پیست‌ها نصب خواهد کرد تا به محض رویت تخلف در هر بخش از قوانین توسط یک تیم‌، سایر تیم‌ها و اشخاص بتوانند به صورت مستقیم آن را گزارش کنند. این گزارش‌ها به صورت ناشناس خواهد بود. فعالیت این واحد به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته می‌باشد. هویت شخص اطلاع دهنده در تمام طول فرآیند بازرسی و ... محرمانه خواهد ماند. از این خطوط فقط برای نگرانی‌های قانونی و مستدل باید استفاده شود. FIA در این رابطه می‌گوید:

’’ هر نگرانی در خصوص نقض قوانین باید گزارش شود. فرد گزارش دهنده باید دلایل منطقی برای آن داشته باشد تا بتواند به صحت، دقت و مستدل بودن موضوع یقین کند. استفاده از این پلتفرم به صورت عمدی یا سهوی برای ایجاد باور غلط و گمراه سازی منجر به در نظر نگرفتن آن گزارش و اقدامات انظباتی احتمالی خواهد شد.‘‘
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران