در صورت برنده شدن در قرعه کشی، چه مقدار ودیعه باید پرداخت شود؟ + جدول

اولین مرحله از فروش فوق العاده خودروسازان در راستای فروش خودرو به مصرف کننده واقعی و کاهش حضور سوداگران بازار خودرو، از روز چهارشنبه 7 خردادماه و پیش ثبت نام آن از روز یکشنبه 4 خردادماه با فیلترهای مختلف و سختگیرانه آغاز شده است و این شرایط فروش تا روز چهارشنبه 14 خردادماه اعتبار خواهد داشت، اما طی چند روز گذشته برخی از شروط خودروسازان برای ثبت نام در طرح فروش تغییر پیدا کرده و یا برخی از آنان به طور کلی حذف شده است که در این خصوص می توانیم به "پرداخت حدود نیمی از هزینه خودرو در زمان ثبت نام و قبل از انجام قرعه کشی" اشاره کرد که با اعتراض متقاضیان و همچنین شبهاتی که در خصوص نگهداری و برگشت این پول مطرح شده بود، با تغییراتی همراه شد و حالا قرار است که این هزینه بعد از انجام قرعه کشی از مشتریان انتخاب شده دریافت شود.
طبق اعلام شرکت های خودروسازی، از شنبه هفته آینده قرعه کشی میان ثبت نام کنندگان خودرو آغاز شده و کسانی که در قرعه کشی انتخاب شود، لازم است تا هزینه ای که پیش از این در زمان ثبت نام و قبل از قرعه کشی دریافت می شد را پرداخت کنند. حال باتوجه به جدولی که پیش از این توسط ایران خودرو منتشر شده بود، نگاهی به مبالغ تعیین شده برای پرداخت مرحله اول متقاضیان خواهیم داشت که جزییات آن در جدول زیر آمده است. لازم به ذکر است که این جدول مربوط به روزهای گذشته بوده و به همین دلیل "پرداخت ودیعه اول قبل از قرعه کشی" در آن ذکر شده است که حالا با تغییرات ایجاد شده، پس از انتخاب متقاضیان در قرعه کشی می بایست پرداخت شود.

فروش فوق العاده ایران خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو

نظرات
 
 
 
علیرضا موسوی 1399/3/13
باید در صورت برنده شدن در قرعه کشی نصف پول رو بدن
و در موقع تحویل نصف دیگه پول رو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران