کریستین هورنر، موافق آزمایش ایده‌های جدید برای افزایش جذابیت مسابقات

امروز تقویم رسمی هشت مسابقه ابتدایی فصل 2020 انتشار یافت. اگرچه هنوز نحوه برگزاری این گرندپری‌ها به تصویب نرسیده است، انتظار می‌رود که تعداد روزهای گرندپری از سه به دو کاهش یابد. همچنین زمزمه‌هایی از برگزاری تعیین خط به شیوه‌ای متفاوت نیز به گوش می‌رسد. این پیشنهاد بدین شرح است:

در پیست‌هایی که در آن‌ها دو مسابقه برگزار خواهد شد (فعلا ردبول رینگ و سیلوراستون)، برای مرحله تعیین خط دومین گرندپری، رانندگان به ترتیب برعکس جدول امتیازات قهرمانی فصل در پیست حاضر می‌شوند و مسابقه‌ای کوتاه با استارت در حال حرکت برگزار کرده تا رده آن‌ها برای مسابقه مشخص شود.

به نظر می‌رسد مرسدس همچنان این طرح را وتو کند و می‌گوید که برای جذاب کردن مسابقات احتیاجی به حیله‌های این چنینی نداریم. از طرفی دیگر، کریستین هورنر بسیار از این طرح استقبال کرده است و می‌گوید با توجه به اینکه یک مسابقه با شیوه فعلی در این پیست‌ها برگزار می‌شود و با داشتن شرایط مشابه، همان نتایج قبلی در مسابقه دوم تکرار خواهد شد، فرصت خوبی است تا ایده‌های نو در این مسابقات امتحان شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران