آغاز پیش فروش یکساله سایپا از روز یکشنبه + شرایط فروش

گروه خودروسازی سایپا در راستای تامین نیاز مشتریان واقعی و برنامه ریزی های صورت برای فروش و توزیع عادلانه خودرو در بین مصرف کنندگان، شرایط پیش فروش یکساله محصولات خود را فراهم کرده و از روز یکشنبه 18 خردادماه، به مدت 3 روز فعال خواهد شد.
در اطلاعیه گروه خودروسازی سایپا آماده است که از ساعت 14 روز یکشنبه 18 خردادماه لغایت 20 خردادماه (به مدت 3 روز)، امکان ثبت نام در شرایط پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا وجود داشته و مشتریان به صورت شبانه روزی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی این شرکت، امکان ثبت نام و خرید اتومبیل مد نظر خود را خواهند داشت. لازم به ذکر است که فروش خودرو تنها از طریق سامانه فروش سایپا به آدرس اینترنتی https://Saipa.iranecar.com امکان پذیر خواهد بود.
مشتریانی که پیش از این جهت شرکت در طرح فروش فوق العاده این شرکت اقدام کرده اند، لازم است که با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور خود اقدام کنند. همانند طرح فروش فوق العاده، محدودیت های مختلفی برای ثبت نام در پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا لحاظ شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در زیر شاهد باشید.

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 1)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 1)جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 2)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 2)جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 3)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 3)جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 4)

جزییات پیش فروش یکساله سایپا (جدول شماره 4)

نظرات
 
 
 
علی 1399/3/16
فروش یکساله بدون سود؟! و به قیمت روز؟؟!
کی 1399/3/16
داره مسخره میکنه یا جدی میگه؟
علی 1399/3/16
با این حال اونایی که اسمشون تو قرعه کشی در بیاد.نتونن پولو واریز کنن. دیگه نمیتونن تو پیش فروش شرکت کنند.. عجب کتک بی صدایی می خورن
امیر 1399/3/17
تاریخ تحویل خرداد 1400 (بخوانید خرداد 1402)
بدون سود مشارکت
غیرقابل انصراف
قیمت روز

هر چقد به این طنز تلخ بخندیم کمه...
  • بهزاد 1399/3/19
    نخند چون خودت اول همه ثبت نام کردی به ما بخند عزیزم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران