تهدید خودروسازان برای فروشندگان امتیاز قرعه کشی خودرو + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در روزهای آغازین هفته سوم خرداد قرعه کشی شرایط پیش فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا انجام شد و برندگان 25 هزار خودرو ثبت نامی اعلام شدند. یکی از نگرانی‌های موجود در حال حاضر، عدم فروش امتیاز خودرو قرعه کشی شده از سوی برندگان است که به دلال بازی و التهاب بازار دامن میزند.
ایران خودرو و سایپا با انتشار بیانیه‌ای به این موضوع پرداخته و اعلام کردند براساس قوانین اعلام شده از سوی دادستانی کل کشور و سازمان بازرسی کل کشور، امکان صلح در قرارداد یا فروش وکالتی خودرو تا یکسال وجود ندارد.
سند خودروهای عرضه شده در فروش ایران خودرو یا سایپا نیز تا یکسال در رهن خودروسازان باقی خواهند ماند و امکان ندارد بتوانید سند خودرو را انتقال دهید. این ممنوعیت شامل پلاک خودرو نیز می‌شود و پلاک خودرو غیرقابل انتقال به غیر است. مسئولیت تخلفات انجام گرفته نیز بر عهده شخص برنده قرعه کشی خودرو می‌باشد.

نظرات
 
 
 
بابک 1399/3/20
خیالتون راحت باشه همه می فروشند دلالان همه خودروها رو خریدند تا یکسال نخواهند فروخت.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران