زمان قرعه کشی پیش فروش یکساله سایپا و ایران خودرو اعلام شد

دو گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو برنامه پیش فروش یکساله محصولات خود را از روز یکشنبه 18 خردادماه آغاز کرده و تا روز سه شنبه 20 خردادماه به مدت 3 روز، امکان ثبت نام محصولات خود را برای متقاضیان فراهم کردند. اما همانند شرایط فروش فوق العاده این دو خودروساز، در پیش فروش یکساله نیز حجم تقاضا بالا بوده و لازم است که درست همانند فروش فوق العاده، به صورت قرعه کشی خودروهای تولید شده بین مشتریان توزیع شود. حال با اتمام زمان پیش فروش محصولات دو گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو، تاریخ انجام قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان تعیین شده است.
با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی میان ثبت نام کنندگان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در روز شنبه 24 خردادماه انجام خواهد شد و یک روز پس از آن، یعنی روز یکشنبه 25 خردادماه قرعه کشی میان ثبت نام کنندگان محصولات گروه خودروسازی سایپا صورت می گیرد. درست همانند فروش فوق العاده خودروسازان، برندگان قرعه کشی تنها 48 ساعت فرصت دارند تا هزینه تعیین شده برای نهایی کردن ثبت نام خود را به حساب شرکت های خودروساز واریز کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران