چرا شرط عدم وجود پلاک فعال در خانواده برای پیش ثبت نام اعمال شده؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مجید باقری، قائم ‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش در حاشیه مراسم قرعه کشی 40 هزار خودرو در طرح پیش فروش یکساله، به اعمال محدودیت های جدید فروش خودرو اشاره کرد و در این خصوص افزود که محدودیت های جدیدی مثل عدم وجود پلاک فعال در یک خانواده، می تواند به واقعی تر کردن تقاضای خرید و رسیدن خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی کمک کند.
در راستای کمرنگ کردن نقش واسطه گران در فروش خودروسازان و در جهت واقعی کردن تقاضا و رساندن خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی، محدودیت های جدید از جمله عدم وجود پلاک جاری در یک خانواده و عدم ثبت نام خودرو طی 4 سال گذشته از شرکت های سایپا و ایران خودرو می تواند کمک کننده باشد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مجید باقری در حاشیه مراسم قرعه کشی 40 هزار خودرو در طرح پیش فروش یکساله این شرکت به مجموع ثبت نام 243 هزار و 166 نفری اشاره کرده و در این خصوص اعلام کرد که به طور تقریبی و باتوجه به ظرفیت تعیین شده، هر خودرو تقریبا بین 6 نفر قرعه کشی خواهد شد و افراد منتخب از ساعت 10 صبح روز دوشنبه، به مدت 72 ساعت مهلت دارند تا نسبت به پرداخت هزینه علی الحساب خودروهای عرضه شده اقدام کنند. مابقی هزینه خودرو نیز در موعد تحویل و براساس قیمت روز خودرو محاسبه شده و از متقاضیان دریافت می شود.
باقری همچنین در خصوص ممنوعیت فروش امتیاز خودرو صحبت کرد و در این خصوص افزود: با اطلاعیه مشترک ایران خودرو و سایپا و همچنین حمایتی که نهادهای نظارتی در رابطه با این موضوع داشته اند، قرار است که در صورت مشاهده و گزارش فروش حواله خودرو برخورد قانونی صورت گیرد، زیرا اینکار جرم به حساب می آید و به همین دلیل شاهد فروکش کردن فروش خودروهای صفر کیلومتر به صورت حواله ای هستیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران