آیا امکان دارد سایپا دوباره با رنو، برلیانس و چانگان کار کند؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های قائم مقام مدیرعامل شرکت سایپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، سایپا با شرکت های خارجی که در روزهای تحریم بدعهدی کرده اند دیگر همکاری مشترکی نخواهد داشت.
حسن عموزاده در خلال کنفرانس خبری با خبرنگاران در این خصوص توضیح داد: «شرکت هایی مانند رنو، برلیانس و چانگان که در روزهای تحریم سایپا و مشتریان این شرکت را تنها گذاشته و با اعمال فشار از جانب آمریکا تعهدات خود را نیمه کاره رها کردند به هیچ عنوان فعالیت مشترکی با سایپا نخواهند داشت و نباید امیدی به همکاری مجدد داشته باشند.»
وی ادامه داد: «عدم پاسخگویی و همکاری شرکای خارجی ما سبب شد که هم سایپا و هم مشتریان این شرکت به دردسر افتاده و در اجرای تعهدات بدعهدی به وجود آید.»
باید منتظر ماند و دید که اگر روزی تحریم ها برداشته شده و یا روابط خودروسازان داخلی با شرکای خارجی خود بهبود یافت رفتار خودروسازان کشورمان چگونه خواهند بود
نظرات
 
 
 
رضا 1399/4/5
اره راست میگی!؟حتما بعد از تحریم ها فورد و تویوتا و.....در صف انتظار
با خودروسازان ناکارامدی چون سایپا در صف همکاری با شما خواند ایستاد!!!
mostafa 1399/4/6
خداروشکر که چانگان از دست شما در امد،حیف اون ماشین که دست سایپا بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران