رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد: آمادگی پلیس برای اجرای طرح «جریمه عابران پیاده»

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
هفته گذشته بود که رییس پلیس راهور ناجا از آمادگی پلیس برای راه اندازی سامانه جریمه عابران پیاده خبر داد.
به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در خصوص اجرای این طرح توضیح داد: «ما کاملا آماده راه اندازی طرح مربوط به شناسایی و جریمه عابرین پیاده هستیم و می توانیم این طرح را به صورت پایلوت در ابتدا در تهران و پس از آن در کل کشور اجرایی کنیم.»
وی ادامه داد: «طرح مذکور می تواند در راستای انضباط ترافیکی بسیار کارآمد باشد. این طرح با شناسایی و تطبیق چهره عابرین پیاده می تواند آن ها را جریمه کرده و با این شیوه انضباط ترافیکی را افزایش دهد.»
هادیانفر افزود:‌ «در صورتی که شهروندان بدانند که هم پلیس و هم دستگاه‌های مربوط مقید به اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی هستند بیش از 90 درصدشان قوانین را رعایت خواهند کرد.»
گفته می شود مبلغ جریمه عابرین پیاده مطابق قانون بوده و تاکید پلیس برای اجرای این طرح تاکید بر نفس آن برای قانونمدار کردن هرچه بیشتر شهروندان است.

نظرات
 
 
 
مرتضی 1399/4/6
🤣🤣😂 اول برید سیستم شهرسازی مسخرتونو طس کنید بعد ادای چین رو دربیارید بابا🤣🤣
وای چقد خندیدم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران