شرایط فروش پیکاپ ایران خودرو دیزل آغاز شد +‌ شرایط فروش

شرکت ایران خودرو دیزل چند سالی است که پیکاپ فوتون تونلند را در دو نسخه بنزینی و دیزلی به بازار عرضه می‌کند. این خودرو قدرتمندترین پیکاپ بازار ایران است که براساس تویوتا هایلوکس توسعه یافته است و یک سر و گردن از تمامی رقبای خودش بالاتر است.

حال گروه ایران خودرو دیزل قصد دارد شرایط فروش فوتون دیزلی و بنزینی را با روش‌های پرداخت مختلف نقدی و اقساطی در اختیار متقاضیان قرار دهد. موعد تحویل خودروها بسته به نحوه پرداخت از مرداد تا آذر 99 متفاوت خواهد بود و مشتریان محترم می‌توانند به چند روش با پرداخت نقدی و پرداخت اقساطی فوتون تونلند را خریداری نمایند.

ثبت نام در شرایط فروش پیکاپ ایران خودرو دیزل صرفا از طریق سایت این شرکت به آدرس http://esale.ikd.ir صورت خواهد پذیرفت و شرکت کنندگان در این شرایط فروش از تخفیف نقدی نیز بهره‌مند خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می‌توانید به وب‌سایت رسمی شرکت ایران خودرو دیزل یا نمایندگی‌های این شرکت در سراسر ایران مراجعه نمایید.

شرایط فروش پیکاپ ایران خودرو دیزل

شرایط فروش پیکاپ ایران خودرو دیزل

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران