طرح فروش نقدی و اقساطی چندمرحله‌ای پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل اعلام شد + جدول

پیکاپ فوتون تونلند یکی از محصولات مشهور ایران خودرو دیزل است که در بازار ایران به هایلوکس چینی شهرت دارد. علت آن نیز استفاده از معماری و برخی مشخصه‌های فنی نسل پیشین تویوتا هایلوکس برای توسعه فوتون تونلند است. این خودرو یکی از موفق‌ترین خودروهای تجاری عرضه شده در بازار ایران است و با محصولاتی همچون پیکاپ ریچ، کاپرا 2 و آمیکو آسنا رقابت می‌کند.

حال شرکت ایران خودرو دیزل شرایط فروش پیکاپ فوتون تونلند را به صورت نقد و اقساط اعلام کرده و متقاضیان می‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند. موعد تحویل خودروها نیز براساس نوع شرایط فروش، از مردادماه تا آذرماه سال جاری تعیین شده است.

قیمت پیکاپ فوتون تونلند بنزینی در این شرایط فروش 515 میلیون تومان اعلام شده است و مشتریان می‌توانند این خودرو را به وسیله یکی از چهار روش خرید نقدی یا هشت روش خرید اقساطی خریداری نمایند. پیشرانه فوتون تونلند بنزینی یک موتور بنزینی 2.4 لیتری تحت لیسانس میتسوبیشی است که با کد 4G69 شناخته می‌شود. این پیشرانه حداکثر 130 اسب‌بخار قدرت و 210 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس پنج سرعته دستی ساخت آیسین نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را برعهده دارد.

طرح فروش نقدی و اقساطی چندمرحله‌ای پیکاپ فوتون

قیمت پیکاپ فوتون تونلند دیزلی نیز از سوی ایران خودرو دیزل 555 میلیون تومان اعلام شده است. همانند نسخه بنزینی، مشتریان می‌توانند این خودرو را نیز با استفاده از یکی از چهار روش نقدی یا هشت روش اقساطی خریداری نمایند. پیشرانه پیکاپ فوتون تونلند دیزلی از نوع 2.8 لیتری چهارسیلندر توربودیزل و ساخت شرکت کامینز است و گیربکس پنج سرعته دستی ساخت گتراگ وظیفه انتقال قدرت را در این نسخه برعهده گرفته است.

طرح فروش نقدی و اقساطی چندمرحله‌ای پیکاپ فوتون

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران