اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش سایپا اعلام شد + لیست برنده ها

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

روز شنبه 28 تیرماه مراسم قرعه کشی پیش فروش سایپا انجام شد و طی آن برندگان سه خودرو شاهین، کوییک اس و ساینا اس مشخص شدند. برندگان این طرح ظرف مدت چندماه خودرو ثبت نامی خود را تحویل خواهند گرفت.

این مراسم با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و رسانه‌ها برگزار شد که در طی آن ۱۴ هزار نفر برنده این قرعه کشی مشخص شدند. هفت هزار نفر در فهرست ذخیره‌ها قرار دارند تا در صورت انصراف برندگان اصلی یا عدم تکمیل وجه از سوی آن‌ها، جایگزین افراد اصلی شوند. مدت زمان لازم برای واریز پیش پرداخت 72 ساعت است و پس از آن افراد ذخیره جایگزین نفر اصلی خواهند شد.

طرح پیش فروش سایپا به مدت سه روز از دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه در جریان بود و در طول آن متقاضیان توانستند برای خرید سه محصول شاهین، کوییک S و ساینا S ثبت نام به عمل آورند. هر سه خودرو از محصولات جدید سایپا به شمار می‌روند و پیش‌بینی می‌شد که این پیش فروش با استقبال گسترده‌ای روبرو شود.

سایپا در این طرح 14 هزار خودرو را پیش فروش کرد که به تفکیک ۳ هزار دستگاه شاهین، ۵ هزار دستگاه کوییک اس و ۶ هزار دستگاه ساینا اس می‌شوند. پیش پرداخت لازم برای برندگان این طرح نیز 80 میلیون تومان برای شاهین، 40 میلیون و 800 هزار تومان برای کوییک S‌ و 39 میلیون و 800 هزار تومان برای ساینا S اعلام شده بود. موعد تحویل خودروها نیز به ترتیب عبارت است از: شاهین اسفند 99، کوییک اس بهمن و اسفند 99 و ساینا اس زمستان 99.

لیست برنده های قرعه کشی سایپا

برای مشاهده اینکه آیا برنده شده اید یا خیر، می توانید لیست برنده ها را در این صفحه مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 

اا

1399/4/29
سایتو نمیاره

\dhl

1399/4/29
تا خر هست خرسوار هم هست