زامیاد نیز قیمت وانت نیسان را گران کرد + قیمت جدید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

براساس توافقات بعمل آمده میان شورای رقابت و ستاد تنظیم بازار قرار براین شد تا قیمت خودرو هر سه ماه یک بار براساس نرخ تورم بخشی که توسط بانک مرکزی اعلام می‌شود تغییر پیدا کند. هدف از این توافق این است که خودروسازان بتوانند توان تولید خود را در طول سال حفظ کرده و با کاهش عرضه و انباشت زیان مواجه نشوند.

در همین راستا شرکت زامیاد از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا پس از دریافت مجوز، قیمت سه محصول خود را افزایش داد.

بر همین اساس قیمت وانت نیسان دوگانه سوز ساده به 126 میلیون تومان، وانت نیسان دوگانه سوز آپشنال به 135 میلیون تومان و وانت نیسان دیزل یورو پنج به 169 میلیون تومان رسیده است.

29 تیرماه شرکت سایپا بعد از ارائه مستندات در خواست افزایش قیمت محصولات خود را اعلام کرد که در نهایت مورد موافقت ستاد تنظیم بازار قرار گرفت.

گفته می شود ایران خودرو نیز مجوز افزایش قیمت محصولات خود را دریافت کرده و به زودی قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد.

نظرات
 
 
 
محمدرضا 1399/4/30
دیگه تا کجا میخوان گرون کنن واقعا...با 160 میلیون میشد سانتافه صفر خرید...الان باید بدی پول نیسان آبی :))))))))
Moein 1399/4/30
زامیاد خجالت بکش...بجای اینکه این آشغالو از صفحه تاریخ حذف کنی قيمت گرون میکنی
افسوس به این مملکت که دست چه خودروساز های بی سواد منفعت طلبی افتاده
MR 1399/4/31
متاسفم واسه ملت بد بخت و بیچاره ایران که بخاطر آشغال ماشینی باید 169 تومان بدن خاک تو سر این خودروسازی کنن با این قیمت هاشون یه مشت مفتخور وعده بده آشغال

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران