جدالی سخت میان سوپراسپرت های مطرح اروپایی؛ مک لارن، 911، فراری یا لامبو؟ + فیلم

تا رقابت نباشد، پیشرفتی هم در کار نخواهد بود!. این دقیقا همان چیزی است که تولید کنندگان خودروهای سوپراسپرت اروپایی به آن توجه ویژه ای دارند و برای عقب نماندن از رقبای خود، همواره در تلاش برای تولید بهترین دستاوردهای خود هستند. حال بهترین راه برای تشخیص محصول برتر، مقایسه آنان با یکدیگر خواهد بود و چه مقایسه ای بهتر از مسابقه درگ میان سوپراسپرت های مطرح اروپایی که امروز در خودروبانک به آن خواهیم پرداخت.

این مسابقه درگ گران قیمت میان سه خودروی سوپراسپرت ایتالیایی و دو خودروی سوپراسپرت انگلستانی شکل گرفته است، هرچند سوپراسپرت های انگلستانی در واقع دو دستگاه خودروی مکلارن 720S هستند و به این دلیل دو خودروی مشابه در این مسابقه دیده می شود که عوامل برگزار کننده این مسابقه نتوانسته اند به موقع یک دستگاه خودروی پورشه 911 توربو S را برای شرکت در این مسابقه هماهنگ کنند. سه خودروی سوپراسپرت دیگر هم از کشور ایتالیا هستند که یکی از آنان لامبورگینی هوراکان پرفورمانته و دو خودروی دیگر از محصولات فراری و مدل های 488 پیستا و 812 سوپرفست هستند. حال باتوجه به فیلمی که در ادامه مطلب قرار گرفته است، شاهد رقابت سوپراسپرت های مطرح اروپایی با یکدیگر خواهیم تا هرکدام تلاش خود را برای اثبات برتری نسبت به رقیب خود انجام دهند و در نهایت با بهترین خودروی این رقابت آشنا شویم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران