ساعت کار مراکز تعویض پلاک افزایش پیدا کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سرهنگ علی محمدی، رئیس شماره گذاری پلیس راهور نیروی انتظامی با اشاره به افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین باتوجه به تعداد بالای مراجعه کنندگان به مراکز تعویض پلاک، ساعت کار آنان در جهت جلوگیری از انتقال و شیوع بیشتر این ویروس افزایش پیدا خواهد کرد تا شاهد ازدحام جمعیت کمتری در طول روز باشیم.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، رئیس شماره گذاری پلیس راهور نیروی انتظامی در صحبت های خود با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین سهولت و سرعت بخشیدن در ارائه خدمات شماره گذاری در راستای جلوگیری از ازدحام جمعیت و تراکم کاری، ساعت تعطیلی مراکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت در سراسر کشور تا ساعت 16 افزایش پیدا کرده است و در صورت وجود صف، تا آخرین نفر خدمات رسانی انجام خواهد شد.

سرهنگ علی محمدی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: روسای پلیس راهور استان ها می توانند در استان هایی که از نظر انتشار ویروس کرونا در وضعیت سفید قرار دارند و یا حجم مراجعین در شرایط عادی باشد، می توانند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، از ساعت 7 صبح الی 14 بعد از ظهر خدمات رسانی کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران