قیمت انواع فیلتر سوخت خودرو در بازار + جدول هفته اول مرداد

فیلترهای خودرو شاید از نظر مالکان اهمیت خیلی زیادی نداشته باشند، اما یکی از فاکتورهای اصلی سلامت اتومبیل به شمار می رود که جلوی ورود ذرات آسیب رسان به موتور و خرابی زودرس قطعات آن را می گیرد، پس بهتر است که همچون روغن موتور که از اهمیت بالایی برخوردار است، فیلترهای مورد استفاده در اتومبیل هم به موقع تعویض شود تا تضمینی برای سلامت موتور باشد.

یکی از فیلترهای مورد استفاده در اتومبیل، فیلتر سوخت است که اهمیت بالایی در انتقال سوخت، کیفیت احتراق و قدرت تولیدی موتور دارد و امروز در خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، سعی داریم باتوجه به قیمت های اعلام شده در هفته اول مردادماه، مروری بر قیمت برخی فیلترهای سوخت موجود در بازار داشته باشیم که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

مدلقیمت (تومان)
فیلتر سوخت خودروی سرکان30/000
فیلتر سوخت پژوسیتروئن112/000
فیلتر سوخت هنگست آلمان77/600
فیلتر سوخت بوچ26/980
فیلتر سوخت شبستری24/870
فیلتر سوخت هیوندای جنیون پارتز335/000
فیلتر سوخت بوریس85/000
فیلتر سوخت هیوندای جنیون پارتز290/000
 

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران