آغاز طرح پیش فروش جدید سایپا از روز یکشنبه 5 مردادماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 5 مردادماه، به مدت 3 روز شرایط فروش محصولات خود را در قالب طرح "پیش فروش مشارکت در تولید" آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند به صورت 24 ساعته با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

در این طرح پیش فروش محصولاتی همچون خودروی جدید "کوییک R"، "کوییک دنده ای"، "وانت سایپا 151 معمولی" و همچنین "وانت سایپا 151 آپشنال" به مشتریان عرضه خواهد شد که به صورت علی الحساب، پیش پرداخت 50 میلیون و 700 هزار تومانی برای خودروی کوییک R، پیش پرداخت 47 میلیون و 200 هزار تومانی برای کوییک دنده ای، پیش پرداخت 40 میلیون و 750 هزار تومانی برای خودروی سایپا 151 آپشنال و همچنین پیش پرداخت 32 میلیون و 750 هزار تومانی برای خودروی سایپا 151 معمولی تعیین شده است.

لازم به ذکر است که ثبت نام در این طرح پیش فروش تنها از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر بوده و کسانی که در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش قبلی سایپا شرکت کرده و اسم آنان در قرعه کشی انتخاب نشده است، نیاز است که دوباره نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کنند.

برای تمامی محصولات عرضه شده در این شرایط فروش، سود مشارکت 6 درصد، سود انصراف 3 درصد و موعد تحویل شهریور و مهرماه سال 1400 تعیین شده است که جزییات آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:

طرح پیش فروش مشارکت در تولید مردادماه سایپا

برای خرید این خودروها بعد از خرید و ثبت نام در سایت سایپا، می توانید گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی را انتخاب کنید.

گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی

شماره: 02152888800

آدرس: تهران خیابان شهید رجایی، پایین تر از میدان بهشت، پلاک ۲۶۲

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران