امروز یکشنبه 12 مردادماه قرعه کشی مرحله دوم پیش فروش ایران خودرو انجام می شود

در راستای جلوگیری از سوداگری و حذف واسطه گران و دلالان در فرآیند فروش و همچنین عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، دور دوم فروش فوق العاده گروه صنعت ایران خودرو با محدودیت های سختگیرانه از روز پنجشنبه 9 مردادماه آغاز شد و به مدت 3 روز امکان ثبت نام محصولاتی همچون پژو 206 تیپ 5، دنا، سمند ال ایکس، پارس بنزینی و همچنین خودروی پژو 206 صندوقدار را برای متقاضیان فراهم کرد.

حال طبق اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، قرعه کشی دور دوم فروش فوق العاده ایران خودرو برای 5 محصول ذکر شده از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 12 مردادماه آغاز شده و جزییات آن به اطلاع مشتریان خواهد رسید. در مرحله دوم فروش فوق العاده نیز همانند مرحله اول، خودروهای ثبت نامی موعد تحویل 3 ماهه خواهند داشت و شرط برنده شدن در این قرعه کشی، داشتن حداقل 18 سال سن، گواهینامه معتبر و همچنین نداشتن پلاک فعال در خانواده و عدم خرید خودرو طی 48 ماه گذشته از دو شرکت سایپا و ایران خودرو خواهد بود.

نظرات
 
 
 
zak2012 1399/5/12
امیدواریم سرکاری نباشه
رضا 1399/5/12
متاسفامه هنوز نتیجه قرعه کشی رو‌نگفتن
مورد بعدی زمان تکمیل وجه ۴۸ ساعته است
بغیر از سمند بقیه ماشینها بالای ۱۰۰ت هستن و با توجه به محدودیت ۵۰ تومنی کارت
سه روز نیازه تا ۱۰۱ تومن بشه پرداخت کرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران