چرا نوربرگ رینگ خطرناک ترین پیست دنیاست؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

شاید بتوان پیست نوربرگ رینگ آلمان را یکی از پرکاربردترین پیست ‌های جهان عنوان کرد، زیرا به خاطر طراحی این پیست و مسیرهایش می ‌توان با خودروهای جدید پیش از تولید تست‌ های جاده‌ ای انجام داد، هم مسابقات رسمی برگزار کرد و هم می ‌توان مسابقات سطح پایین را با رانندگان عادی برگزار کرد. در هرصورت این پیست با تمام جذابیت و مخاطبان زیادش، هرساله تلفات بالایی نه از لحاظ کشته، بلکه از لحاظ خسارت ‌های وارده به خودروها دارد که بیشتر آنان مربوط به خودروهای استاندارد جاده ‌ای با رانندگان عادی می‌ شود که مناسب شرکت در پیست مسابقه، آن هم پیست وحشتناکی همچون نوربرگ رینگ آلمان نیستند.

حال در همین رابطه، انتهای مقاله فیلمی برایتان آماده کرده ایم که ویژگی های این جهنم سبز را بهتر و دقیق تر توضیح می دهد که می توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران