عملکرد ضعیف نسل جدید فولکس واگن گلف در تست گوزن + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

آبان ماه سال گذشته نسل هشتم فولکس واگن گلف با انتخاب های متعدد پیشرانه و همچنین فناوری های پیشرفته آلمانی ها از راه رسید و در خودروبانک نگاهی به ویژگی های جدید آن انداختیم. به عبارتی دقیق تر، فولکس واگن 11 نوع سیستم محرک مختلف برای این اتومبیل ارائه می کند که در این بین حدود 3 مورد آن سیستم محرک نیمه هیبریدی با فناوری جدید 48 ولتی و 2 مورد آن سیستم محرک پلاگین هیبریدی هستند که در کنار موتورهای استاندارد درون سوز در اختیار مشتریان قرار می گیرند. حال خودروی نسل جدید فولکس واگن گلف برای انجام تست گوزن (موس) فراخوانده شده است تا عملکرد آن در مانوردهی و فرمان دادن های ناگهانی مورد آزمایش قرار گیرد.

بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌ اید و می ‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که در آن شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می ‌توانید شاهد عملکرد خودروی فولکس واگن گلف در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران