شرایط خرید و فروش لاستیک تامین شده با ارز نیمایی اعلام شد

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس روز سه شنبه 21 مردادماه طی ارسال نامه ای به مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، معاونت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شیراز، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان های تابعه، رئیس اتاق اصناف مرکز استان و همچنین رئیس اتحادیه صنف لاستیک فروش شهر شیراز، شرایط خرید و فروش لاستیک های تامین شده با ارز نیمایی در سامانه جامع تجارت را اعلام کرد.

در متن این نامه آمده است:

سلام علیکم

با احترام، به پیوست تصویر نامه شماره 122352/60 مورخ 14/5/99 مدیرکل محترم دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت، به انضمام دستورالعمل ثبت موجودی و خرید و فروش لاستیک تامین شده با ارز نیمایی در سامانه جامع تجارت جهت اطلاع، اجرا و ابلاغ به زینفعان ارسال می گردد.

براین اساس متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه kala.ntsw.ir اقدام به درخواست الکترونیکی لاستیک نمایند و بدون نیاز به حواله و سهمیه بندی، لاستیک مورد نیاز را خریداری کنند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه مشکل در خصوص سامانه مذکور، مراتب می بایست از طریق پشتیبانی سامانه به شماره 75492000-021 داخلی 14 در زمان اداری و در ساعات (8 الی 14) پیگیری گردد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران