این کمربند ایمنی، حیوان خانگی شما را ایمن نگه می دارد + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

همانقدر که حفظ ایمنی انسان ها در خودرو مهم است، حفظ ایمنی حیوانات خانگی هم در خودرو می تواند حائز اهمیت باشد، اما بیشتر اوقات کمربندهای ایمنی معمولی آنان با یکسری معایب همراه هستند و آنطور که باید نمی توانند ایمنی حیوانات خانگی را در تصادفات تامین کند. حال برای حل این مشکل Car Companion با همکاری شرکت Kickstarter که به پروژه های نوآورانه در زندگی بشری کمک کرده و از ایده های نوین و خلاقانه برای تحقق آنان استقبال می کند، کمربندی را مخصوص حیوانات خانگی معرفی کرده است که می تواند در تصادفات رانندگی برای حفظ ایمنی آنان کمک کننده باشد.

کمربند ایمنی این بار برای حیوانات

با داشتن حق ثبت اختراع در انتظار تایید، این کمربندی ایمنی کاملا امکان جمع شدن داشته و برای حیوانات خانگی دقیقا شبیه کمربندی عمل می کند که برای انسان ها ساخته شده است. این کمربند ایمنی معضل اصلی کمربندهای معمولی حیوانات خانگی، یعنی شل بودن بیش از حد آنان را برطرف کرده و درست همانند کمربندهای ایمنی مورد استفاده در خودرو، مکانیزمی برای باز و بسته شدن دارد که در صورت کشیدن ناگهانی قفل می شود و از پرتاب آنان جلوگیری می کند. با نصب این کمربند به صندلی های عقب می توان ایمنی حیوانات خانگی را بیش از پیش حفظ کرد.

این وسیله 67 دلاری از یک گیره کمربند ایمنی مرسوم و جهانی با امکان استفاده در هر خودرو، تسمه فوق العاده بادوام و همچنین یک قلاب فلزی از جنس فولاد ضدزنگ مقاوم ساخته شده تا اطمینان حاصل شود که در صورت وقفه ناگهانی یا برخورد، می تواند مقابل هر نیرویی مقاوم باشد. بنابراین از نظر فنی طراحی این دستگاه به پنج قسمت حساس تقسیم می شود که شامل تسمه بادوام همانند کمربندهای ایمنی استاندارد، گیره قفل کمربند با امکان استفاده بر روی هر خودرویی، قلاب فلزی از جنس فولاد ضد زنگ، دستگاه قفل اتوماتیک و همچنین شامل پوشش اصلی با امکان باز و بسته کردن می شود که تمیز کردن آن را آسان می کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران