پخش زنده تعیین خط فرمول یک اسپانیا ۲۰۲۰ با گزارش اختصاصی فارسی

عکس نویسنده
امیر ابراهیمی
نویسنده

در گرندپری قبل، یعنی مسابقه فرمول یک جشن هفتاد سالگی فرمول یک در سیلوراستون بریتانیا، مشاهده کردیم که علیرغم قدرت نمایی مرسدس در مرحله تعیین خط و داشتن اختلافی تقریبا یک ثانیه‌ای با ردبول، نتوانست در مسابقه قدرت خود را به نمایش بگذارد و دمای بالای هوا و پیست آنچنان به تایرهای آنان فشار آورد که برد مسابقه را به مکس ورشتپن، راننده هلندی ردبول واگذار کردند. حال در تعیین خط امروز در پیست بارسلونا به نظر می‌رسد که باز هم مرسدس اختلاف زیادی با رقبا داشته باشد، ولی نکته مهم برای مرسدس و ردبول انتخاب تایر شروع مسابقه در مرحله Q2 تعیین خط است. در گرندپری قبلی دو تیم استراتژی متفاوتی برای رانندگان خود برگزیدند.

پس از تلاش های فراوان موفق شده‌ایم برای اولین بار در ایران، مسابقات فرمول یک را به صورت پخش زنده اینترنتی با گزارش فارسی اختصاصی از سایت خودروبانک پخش کنیم. از آنجایی که این پخش زنده بر بستر سایت آپارات انجام می‌گیرد حداقل مصرف اینترنت را برای شما کاربران عزیز خواهد داشت، برای تمامی عزیزان از سراسر ایران با اینترت نیم بها و برای تعداد زیادی از استان‌ها به صورت یک چهارم، فقط به این نکته توجه داشته باشید برای تماشای پخش زنده حتما از آی پی ایران استفاده بفرمایید. تماشای مسابقه برای عزیزان خارج از ایران امکان پذیر نخواهد بود.فیلتر شکن را خاموش کنید.

لطفا در بخش کامنت‌ها نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، هدف تیم موتوراسپرت سایت خودرو بانک، ایجاد تفاوت و ارزش گذاشتن به مخاطب فهیم موتوراسپرت ایرانی است. بنابراین با آغوش باز آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

در این هفته با پخش زنده مرحله تعیین خط گرندپری اسپانیا ۲۰۲۰ در پیست بارسلونا در خدمت شما عزیزان هستیم.

مرحله تعیین خط راس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت ایران شروع خواهد شد.

نظرات
 
 
 
Mehdi 1399/5/25
خیلی عالی حیف که دیر فهمیدم
سامان 1399/5/25
خسته نباشید,گزارش خوبی بود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران