رنو: در حال سرعت بخشیدن به روند به روز رسانی‌ها هستیم

سیریل ابیتبول، مدیر تیم فرمول یک رنو، می‌گوید که تیم آن‌ها در حال سرعت بخشیدن به روند به روز رسانی خودرو است و این تصمیم بعد از تجربه بدون امتیاز مسابقه اسپانیا گرفته شده. با تلاش خوب هر دو راننده رنو، این تیم توانسته در همه مسابقه این فصل، به جز اسپانیا، امتیاز کسب کند. با این حال آن‌ها فقط در یک گرندپری موفق به امتیازگیری با هر دو خودروی خود بوده‌اند. بهترین عملکرد دنیل ریکاردو در مسابقه بریتانیا بود که چهارم شد و استبان اوکون نیز در بهترین نتیجه خود موفق به کسب جایگاه ششم شده است. ابیتبول بعد از مسابقه بارسلونا گفت:

قدم‌هایی که در زمستان برداشته‌ایم برای بودن در جایگاه نخست تیم‌های میانه جدولی کافی نبوده است. رقابت بسیار نزدیک است؛ 0.2 ثانیه در تعیین خط اسپانیا باعث نتیجه‌ای کاملا متفاوت شد و دوباره در مسابقه هم شاهد رقابت نزدیکی بودیم. اما خب این بهانه‌ای برای ما نیست. ما باید به سطحی برسیم که بهتر از این عمل کنیم. ما به وضوح بر روی قسمتی از خودرو مترکز شده‌ایم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به روز رسانی‌ها هرچه سریع‌تر برسند. ما در این آخر هفته، اولین مسابقه بدون امتیاز خود را تجربه کردیم. این مسئله مربوط به کم کاری تیم مسابقه‌ای ما نیست و معتقدم آنچه در توان خودرو بود را استخراج کردیم. ساده‌تر بگویم، خودروی ما برای چنین پیست‌هایی مناسب نیست. بارسلونا مکان مناسبی برای تست بهینه بودن ایرودینامیک خودرو است، پس این پیست برای ما مشخص کرد که در چه منطقه‌ای باید بیشتر کار کنیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران