تمرین دوم فرمول یک بلژیک 2020؛ صدرنشینی ورشتپن با چاشنی سورپرایز ریکاردو

مکس ورشتپن، دنیل ریکاردو و لوئیس همیلتون در رده‌های اول تا سوم تمرین دوم گرندپری فرمول یک بلژیک 2020 قرار گرفتند. دنیل با دور بسیار خوبی که در شبیه سازی‌ دورهای تعیین خط به ثبت رساند موفق شد تا خود را بین ورشتپن و همیلتون قرار دهد. گفتنی است فاصله این سه راننده با یکدیگر، کمتر از 0.1 ثانیه بود. شیرینی این دور ریکاردو چندان برای او پایدار نبود زیرا در دقایق پایانی این تمرین، به او گفته شد تا خودرو را به سرعت در کنار پیست پارک کند تا مشکل جدی‌تری برای خودرو اتفاق نیافتد. به نظر می‌رسد مشکل مربوط به گیربکس و یا پاوریونیت خودرو باشد.

الکس آلبون و سرجیو پرز نیز خود را به رده‌های 4 و 5 رساندند تا در مجموع روز خوبی را پشت سر گذاشته باشند. ولتری بوتاس که در روز تولد خود و در تمرین اول موفق شده بود سریع‌ترین زمان را ثبت کند، فقط و فقط در جایگاه ششم به کار خود پایان داد.

دو راننده هاس نیز بعد از مشکلات موتوری که در تمرین اول داشتند، به پیست آمدند تا بتوانند حداکثر استفاده از زمان این تمرین را ببرند. فراری اما همچنان روند بد خود را حفط کرد تا باز هم شاهد حضور لکلرک و فتل در نیمه دوم جدول باشیم.

نتایج کامل تمرین دوم گرندپری فرمول یک بلژیک 2020

بخش اول نتایج
بخش دوم نتایج

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران