مسابقه فرمول یک بلژیک 2020؛ همیلتون نزدیک‌تر از همیشه به شوماخر

مسابقه فرمول یک بلژیک 2020 که در پیست اسپا برگزار شد، با برتری لوئیس همیلتون، راننده بریتانیایی مرسدس، خاتمه یافت. والتری بوتاس از مرسدس و مکس ورشتپن از ردبول نیز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

این برد به معنی افزایش فاصله در صدر چدول امتیازی قهرمانی سال برای همیلتون می‌باشد. ورشتپن اکنون 47 امتیاز و بوتاس 50 امتیاز به همیلتون فاصله دارند.

دنیل ریکاردو بهترین نتیجه خود با خودروی رنو را در این مسابقه کسب کرد و در جایگاه چهارم از خط پابان عبور کرد تا روند رو به رو رشد رنو را بار دیگر به رخ حربفان بکشد. راننده دیگر رنو، یعنی استبان اوکون نیز عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه داشت و پشت سر هم‌تیمی خود به رده پنجم رسید. وی برای رسیدن به چنین جایگاهی باید از الکس آلبون سبقت می‌گرفت که این مهم را در دور آخر انجام داد.

هر دو فراری، طبق انتظار مسابقه بسیار ناامیدکننده‌ای داشتند و در طول مدت مسابقه هیچگاه نتوانستند به راننده‌های جلوتر از خود برای رسیدن به رده‌های امتیازی فشار بیاورند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران