انتشار فیلمی از چهره واقعی خودروی K132 محصول جدید ایران خودرو

هفته گذشته بود که عکس خودروی K132 را در خودروبانک منتشر کردیم که عکس های خودروی K132 را در حال تست در جاده مخصوص نشان می‌داد. حال یک فیلم در فضای مجازی منتشر شده که چهره این خودرو را نشان می‌دهد. طبق این فیلم، کاملاً عکس‌های منتشر شده توسط خودروبانک در هفته گذشته تایید می‌شوند و نشان از تفاوت زیاد نسخه معرفی شده در زمان رونمایی و نسخه‌ای که حال برای تست در جاده‌ها وارد شده دارد.

در فیلم زیر می‌توانید فیلمی را مشاهده کنید که به وضوح نمای جلو و عقب K132 را نشان می‌دهد و متوجه می‌شویم که محصول جدید ایران خودرو با چه ظاهری به بازار خواهد آمد.

البته لازم به ذکر است که تا ورود نهایی این خودرو در بازار، قطعاً تغییرات زیادی روی آن انجام می‌شود و ممکن است نسخه نهایی عرضه شده در بازار با این عکس و فیلم‌ها تفاوت‌هایی داشته باشد اما معمولاً زمانی که نسخه تست به جاده می‌رود، قطعاً اکثر مراحل برای تولید آزمایشی نیز انجام شده و توقع داریم که نسخه نهایی بسیار شبیه به همین نسخه تست مشاهده شده در فیلم و عکس باشد.

نظرات
 
 
 
امیررضا 1399/6/15
نمیدونم چرا من احساس میکنم چراغ جلوش چراغ پژو 207 آی هست فقط یه مقدار از سر و ته چراغ بریدن و گذاشتن رو این ماشین ؟
کس دیگه ای همچین احساسی داره؟
  • خودم 1399/6/17
    بله دقیقا من و دوست دیگه مون که نظر هم داده فکر میکنه چراغای ۲۰۷ هست فقط یهخورده تغییرشدادن    شاید ایرانخودرو میخواد اینجوری به اصول طراحی برسه و بگه که این سبکه منه😜😜😜
بنیامین 1399/6/15
باز همون سنت قدیمی
چراغای ۲۰۷ رو آوردن چپوندن توی این
خدایی چراغای کانسپت قشنگ تر از این بود
خودم 1399/6/15
نمیدونم چرا چراغای جلوش منو به یاد ۲۰۷ نیوفیس می ان دازه
علی 1401/2/10
دوستان اینجا کامل در حال تولید نبوده و اومدن چراغای دیگه روش انداختن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران